Вступіть у The Ingot Ox з останнім слотом від Dragon Gaming

 

Вступіть у The Ingot Ox з останнім слотом від Dragon Gaming

Святковий слот The Ingot Ox від Dragon Gaming виходить 28 січня на честь китайського року Окса і принесе вам привабливу максимальну виплату 262 500 кредитів!

The Ingot Ox

The Ingot Ox запускається у січні

Рік Окса майже настав, і Dragon Gaming вже підготувала слот для святкування наступної події в календарі китайського Нового року – The Ingot Ox. Цей тематичний відеослот відправить вас у подорож традиційними китайськими передмістями, розташованими на околиці великого міста, де відбуваються святкові заходи. Дата релізу призначена на 28 січня.

Гра розроблена з урахуванням інтересів гравця, і незалежно від того, чи ви є корінним китайцем або просто хочете зануритися в захопливі добрі часи китайського Нового року, на вас чекає задоволення. Гра створена з коефіцієнтом повернення 95,75% і вже доступна 27 мовами. Від розробника інші ігрові автомати грати на гривні можно в топових українських онлайн-казино.

Особливості та функціональні можливості The Ingot Ox

Слот The Ingot Ox обіцяє наповнити ігровий процес азартом та обсипати його яскравими ігровими функціями. Проте саме у дрібницях і криється справжня цінність цього слота. З традиційною ігровою сіткою з 5 барабанів, 3 рядів та високою волатильністю, гра відправить вас у подорож, де ви зможете скористатися 243 лініями виплат.

У грі досить гнучкий діапазон ставок, і ви можете поставити від 0,50 до 125,00 кредитів для отримання максимальної виплати в базовій грі у розмірі 72 000 та потенційної максимальної виплати у тематичній грі у розмірі 262 500. Що стосується джекпотів, то Dragon Gaming знає , як зробити гру цікавою.

Бонусна гра «Вибери сам»

Новий рік – це все для вас, і вам належить вирішити, які бонуси підійдуть обрати. По-перше, Дикий множник – це одне з доповнень, яке гра приносить, як у вас вибудовується достатня кількість відповідих знаків.

Цей множник варіюється від 1x до 40x і пропонує суттєву винагороду. Екран Pick Your Bonus – це гра, де ви можете вибрати один із семи унікальних рівнів безкоштовних обертань, які були налаштовані так, щоб надати максимальної автентичності кожному вибору.

Базові 243 лінії виплат можуть бути збільшені до 576, коли ви запустите безкоштовний режим, і у вас буде безліч відповідних символів на вибір, включаючи господиню, дитину, рибу кої, нефритового бика та інші.

The Ingot Ox

Компанія Dragon Gaming за останні місяці випустила безліч нових ігор: Legend of Horus, Safari Stampede, Buffalo Bounty та The Wicked Witches – всі вони доповнюють багатий портфель продуктів, що налічує близько 20 власних ігор.

665b39e743194cd0b93890ae2a734abd