У лютому показник ставок на спорт в Арізоні впав до 491,7 млн ​​доларів

 

У лютому показник ставок на спорт в Арізоні впав до 491,7 млн ​​доларів

Arizona sports betting

Обсяг ставок у штаті зменшився на 13% з рекордної суми в 563,7 мільйона доларів у січні.

США. У лютому показники ставок на спорт в Арізоні склали 491,7 мільйона доларів, що на 13 відсотків менше, ніж січневий рекорд у 563,7 мільйона доларів. Незважаючи на зниження, це все ще є третім за величиною місячним показником з моменту запуску безплатних фріспінiв та ставок на спорт у штаті у вересні 2021 року.

Протягом 28 днів лютого учасники ставок зробили ставки в розмірі 17,6 млн доларів на день, що трохи зменшилося з 18,2 млн доларів на день у січні. Спортивні букмекери отримали 25,6 млн доларів валового доходу, що на 39% менше, ніж у січні 41,9 млн доларів. З 17,6 мільйонів доларів США відрахування на рекламу, держава оподатковувала 6,9 мільйонів доларів у скоригованих квитанціях. Це дало 670 686 доларів США пільгових зборів для держави.

FanDuel заробив 142,4 мільйона доларів онлайн-ставок і 149,8 мільйона доларів загалом. DraftKings зафіксував 131,7 мільйона доларів у ставках, усі онлайн. BetMGM отримав 99,8 мільйонів доларів, усе онлайн, і отримав 8,8 мільйонів доларів валового доходу. Caesars заробив 79 мільйонів доларів у ставках, 78,4 мільйона доларів онлайн і зафіксував 2,5 мільйона доларів валового доходу.

Ерік Ремсі, аналітик мережі PlayUSA.com, до якої входить PlayAZ.com, сказав: «Арізона дотримується аналогічної моделі на більш зрілих ринках. Наскільки масштабним є Суперкубок, він не може зрівнятися з таким місяцем, як січень, у якому було п’ять повних вихідних футбольних ігор. Ставки на спорт в США мають передбачувані сезонні припливи та відливи, які зазвичай слідують за футбольним сезоном, за винятком одного місяця в березні через Турнір NCAA».

Сі Джей П’єр, провідний аналітик PlayAZ.com, додав: «Перші шість місяців були досить надзвичайними. Якби не Нью-Йорк, Арізона мала б найшвидший старт в історії ставок на спорт в США. Оскільки індустрія починає свій сезонний спад, який зазвичай починається в квітні, оператори можуть сміливо знати, що ринок зробив гігантський стрибок вперед.

Hard Rock Digital і Navajo Nation Gaming запускають мобільний букмекерський додаток в Арізоні

Hard Rock Digital

Hard Rock Digital і Navajo Nation Gaming Enterprise (NNGE) оголосили про запуск мобільного додатка Hard Rock Sportsbook в Арізоні. Додаток надає гравцям віком від 21 року доступ до ставок на великі спортивні події.

Мобільний додаток включає в себе ставки в реальному часі, передачі в одній грі та нові функції винагород. Він доступний на пристроях iOS і Android і може використовуватися гравцями, які фізично знаходяться в Арізоні.

7187bb8f9c6af923845c0b21adcb3d05